Filmowanie dronem

Usługi filmowania dronem – Nowa perspektywa na Twój projekt

Filmowanie dronem jest niezwykłym narzędziem, które otwiera zupełnie nowe możliwości dla twórców i biznesów. Oferuję szeroki zakres usług związanych z filmowaniem z drona, zawsze dostosowując się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.

 

Profesjonalne filmy z drona dla różnych branż

 • Reklamy i promocje: Dzięki dronom możemy stworzyć efektowne ujęcia, które idealnie dopełnią Twoją kampanię reklamową.
 • Wideoklipy muzyczne: Filmowanie z drona pozwala na tworzenie oryginalnych, porywających klipów muzycznych.
 • Wydarzenia plenerowe i sportowe: Drony są idealnym narzędziem do filmowania dużych wydarzeń na świeżym powietrzu.
 • Filmy korporacyjne: Profesjonalne filmy z drona mogą stanowić doskonałe narzędzie promocyjne dla Twojej firmy.

Zastosowania specjalne filmowania dronem

 • Nieruchomości: Dzięki filmom z drona, Twoje nieruchomości mogą być prezentowane w niepowtarzalny sposób.
 • Promocja regionów: Filmowanie dronem to doskonałe narzędzie do promowania uroków danego miejsca.
 • Inspekcje techniczne: Drony mogą być wykorzystane do oceny stanu budynków czy konstrukcji inżynieryjnych, zwiększając bezpieczeństwo i efektywność procesu.

Dlaczego warto skorzystać z moich usług?

 • Pasja i zaangażowanie: Traktuję każdy projekt indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem.
 • Profesjonalne podejście: Moje doświadczenie jako operator drona i filmowiec gwarantuje wysoką jakość realizacji.
 • Nowoczesny sprzęt: Korzystam z najnowocześniejszych dronów i kamer, co gwarantuje doskonałą jakość filmów.
 • Zgodność z przepisami: Posiadam aktualne certyfikaty i uprawnienia, które gwarantują profesjonalizm i legalność świadczonych usług.

Wykorzystaj potencjał filmowania dronem do swoich projektów. Zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy. Moja pasja, doświadczenie i profesjonalizm to gwarancja satysfakcji z naszej współpracy.

W 2022 roku miałem zaszczyt brać udział w niesamowitym projekcie o. Lecha Dorobczyńskiego, byłem i jestem niesamowicie wzruszony, że miałem szansę dołożyć swoją cegiełkę (ujęcia lotnicze na zewnątrz kościoła od 1 s. do 25 s. i wewnątrz kościoła od 46 s. do 50 s. oraz od 1 minuty i 8 s. do 1 min. i 10 s.).

 

Szczegóły projektu najlepiej oddają słowa o. Lecha Dorobczyńskiego

 

Kochani moi! Czas najwyższy podzielić się z Wami fantastyczną wiadomością: powstał materiał filmowy o naszych krużgankach – szczególnym Miejscu Pamięci o wielkich Polakach, Bohaterach naszej Ojczyzny i Powstańcach Warszawy. Czujemy się zaszczyceni, że zaproszenie do stworzenia tego projektu przyjęli: Powstaniec Warszawski – pan Wiesław Newecki ps. „Kogut”, wybitni Aktorzy kojarzeni m.in. z filmami o tematyce powstańczej i wojennej: Danuta Stenka, Katarzyna Gniewkowska, Karolina Gorczyca – aktorka, Olga Bołądź, Jan Englert, Mateusz Damięcki, Jakub Wesołowski, Maciej Musiał, Cezary Łukaszewicz, Józef Pawłowski oraz dziennikarz i prezenter Tomek Wolny Tej i lektor radiowy Łukasz Knopek Konopka – Knopek Pełną Gębą. Kochani, kłaniam się Wam w pas – za Wasze wielkie serca! (Mateusz Damięcki, dziękuję Ci, że wierzyłeś w ten projekt!). Wielkie dzięki dla operatora kamery, Wiktor Zdrojewski, który w ciągu kilku chwil zaraził naszym pomysłem reżysera Grzegorz Waller. Panowie, szacun na dzielni! Rafał Gutowski airgutek – filmowiec w przestworzach – również nie dał się długo prosić Dziękuję całej profesjonalnej ekipie Filmowców i Tych, którzy tworzą ten projekt. Obiecuję, że w następnej odsłonie wymienię Was wszystkich Czemu powstał ten projekt? Krużganki sypią się nam na głowę… Za niektórymi z tablic znajdują się prochy Bohaterów. Oni naprawdę zasłużyli na to, żeby miejsce Ich spoczynku było godne…

 

Jeśli masz możliwość, wesprzyj remont tego Niezwykłego Panteonu: Parafia Rzymskokatolicka św. Antoniego z Padwy w Warszawie numer konta: 45 1140 2004 0000 3402 8059 9599 z dopiskiem: „REMONT KRUŻGANKÓW”.

Chętnie zrobię dla Ciebie zdjęcia

Skontaktuj się mną